O mnie | Kontakt

Kim jestem? 


Na to pytanie nie umiem podać krótkiej odpowiedzi. Mam na imię Magda, właściwie Magdalena (tak, to dwa różne imiona). Uwielbiam się uśmiechać i marzyć. Świetnie czuję się w kuchni i na spacerach. Nie umiem siedzieć bezczynnie. Niestety moje kręcone włosy także. Nie potrafię żyć bez muzyki - kiedy zbyt długo jej nie słyszę, sama zaczynam śpiewać. Zdecydowanie zbyt często płaczę, choć zazwyczaj - dzięki Bogu - ze szczęścia. Prawdziwie kocham. Od czasu do czasu lubię odstresować się robiąc zdjęcia lub czytając książki i ciekawe blogi. Jestem studentką lekarskiego, która chce czerpać z życia jak najwięcej pozytywnej energii i siły do działania. Kobietą, która pragnie dać od siebie jak najwięcej. Żyć Miłością przez duże M. Jestem sobą, prawdopodobnie niewiele różnię się od Ciebie. Jestem tu, by Ci przypomnieć, że życie to coś CUDownego!

"Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością.
Trzeba jej dodawać wszędzie.
Gdzie się tylko da."
  Anna Ficner-Ogonowska

Co ja robię tu?


Staram się w każdym, nawet najtrudniejszym dniu, znaleźć promyk dobra i pozytywne momenty. W naszym życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, ale możemy doceniać to, co już mamy i pracować nad tym, by było jeszcze lepiej. Właśnie to bycie optymistką i pozytywne myślenie staram się przemycać we wpisach na blogu. Zachęcam Cię do pozostania ze mną na dłużej.


Co Ty tutaj robisz?


Szukasz artykułów związanych z organizacją czasu i przestrzeni pracy? Pragniesz efektywniej zarządzać swoim dniem? Zapraszam Cię do zakładki zorganizuj się.
Lubisz czytać wpisy lifestylowe, które zachęcają do pozytywnego podejścia do życia? A może poszukujesz wpisów skłaniających do refleksji? Kliknij w zakładkę pozytywne myślenie.
Jeśli potrzebujesz zastrzyku energii i siły, zwłaszcza w pochmurne dni, zachęcam Cię do odwiedzenia zakładki fotografia, gdzie możesz obejrzeć moje zdjęcia z różnych pięknych miejsc. Możesz poszukać także czegoś dla siebie klikając w motywacja.
Poszukujesz motywujących cytatów i codziennej dawki inspiracji? Zajrzyj także na moją stronę na Facebooku, gdzie regularnie umieszczam inspirujące myśli i cytaty z różnych książek. 
Jeśli masz do mnie pytanie dotyczące bloga lub współpracy - skontaktuj się ze mną przez e-mail: kontakt.coscudownego@gmail.com . Staram się regularnie odpowiadać na maile, jednak proszę Cię o odrobinę cierpliwości - moja doba trwa dokładnie tyle samo, co Twoja. 
Kliknij tutaj, aby znaleźć jeszcze więcej informacji o blogu.